Griebtuvas su vakuminiais siurbtukais , skirtas pernešti plokščius objektus. Keliamoji galia 95 kg. Įrankio svoris 60kg
Ritininis transporteris su mechaniniu pasukimu. Galimas posukis iki 360 laipsniu. Pozicionavimas davikliu arba enkoderio pagalba .Ritineliu pavara elektrine, posukio - elektrine.
Termotunelis skirtas aptraukti plastiko etikete plastiko ar stiklo buteliukus .

Švediško pavyzdžio krosnele . Ši krosnelė -tradicinės Lax oven (šved.)  švediškos krosnelės kopija. Į sudėti įeina 5 segmentų surenkamas kaminas .Dažniausiai naudojama nedidelių patalpų ,paviljonų, ar palapinių apšiltinimui.

Krosnelę galima įsigyti užsisakius pas mus.

 

Dozatorius skirtas pasverti ir išduoti numatyta kiekį birių produktų pvz.: granulės, smulki anglis, grūdai, miltai, kruopos, kiti birūs produktai.
Su įrenginiu gali dirbti vienas žmogus, o pilnam įrenginio darbo ciklui pilnai apkrauti užtenka 2 žmonių.
Našumas iki 4-5 t/h
Mobilus įrengimas (lengvai išardomos atskiros sudėtinės dalys)
Galimi įvairūs užpylimo būdai - šneku, juostiniu konvejeriu, tiesiai iš bunkerio per valdomą sklendę ir kita.
 
 
Pakeliami Cisternų Aptarnavimo Laiptai PCL Naudojami saugiam darbuotojų patekimui nuo platformos ant aptarnaujamos cisternos ar kitos numatytos vietos. Gaminami gaminiai pasižymi lengvu aptarnavimu, gaminiai yra sertifikuoti ir atitinka saugaus darbo reikalavimams.
Griebtuvas skirtas plokštiems ir žemiems objektams pakelti.Tinka ir EUR padėklams.

Žirkliniai keltuvai.

Keltuvai skirti pakelti krovinį ( plokštes , pakuotes, dėžes, padėklus) į norimą aukštį. Papildomai keltuvai gali atlikti pasukimo funkcija, pasukti krovinį 360 laipsnių.Ant keltuvų gali būti sumontuotas ritininis transporteris su pavara arba be pavaros.

Norvegiško  pavyzdžio Lavvatelt krosnelės. Krosnelės skirtos naudoti palapinėje , ir nuo to kilo jų pavadinimas Lavvuovn Krylling Stor ( nor.) Krosneles kaminas yra iš 6 segmentų, kurie susideda į krosnelės vidų, ir gali būti transportuojami kartu su krosnele. Krosnelės privalumas ir yra mobilumas. Ši krosnelė buvo skirta naudoti Norvegijos Armijoje. Dabartiniais laikais , tarp Norvegų šeimų labai populiaru vyktų savaitgaliui į gamtą su jų tradicine palapine, šildytis su krosnele ir mėgautis gamta.

Krosnelę galima įsigyti užsisakius pas mus.

Krosnelės kaina 329 Lt su PVM

Maišyklė skirta maišyti birius produktus (miltus, kruopas, cukrų, druską, prieskonius, sausą krakmolą, grūdus ir t.t.)
Maišomas produktas paduodamas per maišyklės viršutinę angą, o sumaišytas produktas išberiamas per apatinę angą su sklende. Maišomas produktas išmaišomas dėka persilenkiančių sraigtų, kurie produktą varinėja per visą maišyklės ilgį. Gaminys gaminamas iš nerūdijančio plieno, pigesni variantai galimi su konstrukcinio plieno rėmu. Maišomas tūris gali būti nuo 150 ltr. iki 1000 ltr.
Pradėti
Ankstesn
1
Puslapis 1 iš 2